Adventures of Aggto

Adventures of Aggto 2.1

Ciekawa darmowa platformówka

Adventures of Aggto to darmowa gra platformowa działająca na większości telefonów komórkowych. Naszym celem jest ucieczka z zamku przy pomocy zebranych kluczy. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwe sterowanie
  • Ciekawa fabuła

Wady

  • Zbyt małe postacie

Bardzo dobry
8

Adventures of Aggto to darmowa gra platformowa działająca na większości telefonów komórkowych. Naszym celem jest ucieczka z zamku przy pomocy zebranych kluczy.

W Adventures of Aggto wcielasz się w Aggto, sympatycznego stworka, który szuka sposobu na wydostanie się z zamku. Aby pokonać poziom, należy znaleźć złoty klucz a następnie umieścić na kamiennym piedestale. Wtedy otwierają się drzwi do następnej planszy.

Aby zrealizować cele stawiane w Adventures of Aggto, trzeba poruszać się po platformach, unikać wrogów i licznych pułapek. Grający znajdzie szereg użytecznych przedmiotów, takich jak parasol, balon, spadochron lub czarodziejski kapelusz. Pozwalają one latać, schronić się przed niebezpieczeństwem, uniknąć upadku lub rzucać zaklęcia.

Adventures of Aggto jest w miarę łatwa i szybko można zorientować się o co chodzi i jak należny sterować bohaterem. Prosta lecz dobrze wykonana grafika przypadnie do gustu młodszym użytkownikom telefonu. Należy pamiętać, że gra oferuje tylko jeden poziom. Aby uzyskać darmowy dostęp do kolejnych, należy się zarejestrować na stronie producenta.

Adventures of Aggto to całkiem przyjemna platformówka z dobrze opracowaną fabułą i szczegółami. Spodoba się młodym i starszym użytkownikom telefonu z technologią Java.

Najczęściej pobierane Przygodowe na Java

Więcej
Adventures of Aggto

Download

Adventures of Aggto 2.1